باربری برون شهری

باربری برون شهری و قیمت باربری تهران به شهرستان

نرخ کرایه باربری بین شهری اصفهان ، کرایه وانت بار قزوین به شهرستان نمونه هایی از باربری بین شهری هستند . برای اطلاع از شماره تلفن باربری بین شهری ایرانکس و نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر ( نرخ اتحادیه باربری ) در ادامه با ما همراه باشید .

به شرکتها و موسسات حمل بار در شهرها که خدمات حمل بار و جابجایی کالا را از شهر مبدا به مقصد شهرهای دیگر را انجام می دهند باربری های برون شهری می گوییم .

 

باربری بین شهری

 

 

تفاوت بین باربری ها از لحاظ نوع خدمات بار سنگین یا خرده بار 

 

باربری ها به چند شاخه تقسیم می شوند که در مقالات دیگر این وبسایت ایرانکس  به طور مفصل به تک تک آنها پرداخنه ایم  اما باتوجه به پرسش های مکرر بازدیدکنندگان گرامی از روش های حمل بار ایرانکس و در خواست سفارش خورده بار از این باربری باید به اطلاعات این دسته از عزیزان برسانیم که باربری ایرانکس برای حمل بار از خودروهای حامل بار بصورت دربست استفاده میکند و چنانچه قصد ارسال خورده بار  به شهرستان دارید باید به نزدیکترین باربری محل سفارش خودتان که خدمات حمل بارهای سبک و خورده بار انجام می دهند مراجعه نمایید .

 

از این جهت تصمیم گرفتیم به جای تعریف و شناخت باربریها و انواع روشهای آن ، انواع کالاها و محموله های ارسالی را با توجه به طبقه بندی و راه کار ارسال هر کدام از آنها براتیان بطور جداگانه مختصری شرح دهیم .

 

 

 

لیست قیمت باربری برون شهری ایرانکس

 

نرخ کرایه باربری بین شهری یا باربری برون شهری در باربری های مختلف با کمی تفاوت نرخ گذاری می شود . برای اینکه از هزینه باربری تهران به شهرستان ایرانکس مطلع شوید ، به صفحه ” لیست قیمت “ این شرکت مراجعه نمایید .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری برون شهری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان حمل بار : 09129252400

 

 

 

 

انواع مرسوله از لحاظ وزن و حجم و روشهای ارسال آن

 

باربری برون شهری

 

 

الف ) کالاهای سبک :

 

کالاهایی را که وزن آن کمتر از 200 کیلو باشند را در طبقه سبک بار قرار می دهیم .

این نوع کالاها توسط شرکتها و موسسات حمل و نقل زیادی حمل می شود و روشهای حمل هر کدام نیز با یکدیگر متفاوت می باشد .

 

 

روش انبار به انبار :

چناچه هزینه کمتری برای ارسال این دسته از کالا در نظر گرفته اید بهتر است کالای مورد نظر خودرا بسته بندی کرده و روی آن یک برگه کاغذ سفید بچسبانید و نام فرستنده و گیرنده و آدرس و تلفن هر کدام را بصورت جدا از هم روی آن بنویسید و سپس به نزدیکترین انبار باربری موقعیت مکانی خودتون مراجعه کنید و آن را ارسال نمایید .

 

به عنوان مثال در شهر تهران : باربری های واقع در جنوب تهران که اغلب در خیابان شوش و اطراف آنها هستند مانند باربری وطن ، حامد بار ، باربری شمس و … جزو باربری های خرده بار هستند .

 

در قبال تحویل کالای ارسالی از دفتر انبار باربری یک نسخه رسید که اصطلاحا آن را بیجک مینامند دریافت نمایید . کلیه مشخصات بار ارسالی شما در آن بیجک درج شده و یک شماره که مختص کالای شما در آن درج شده مشاهده میکنید. بلافاصله شماره بیجک را به اطلاع فرد گیرنده در شهر مقصد برسانید تا شخص تحویل گیرنده پس  از مدت زمان مشخصی که کالای شما به شهر مقصد رسید ، با ارائه کارت شناسایی و شماره بیجک جهت دریافت بار از انبار باربری شهر مقصد مراجعه نماید .

 

انبار پایانه های مسافربری اتوبوس و سواری برون شهری نیز از دیگرمکانهایی که جهت ارسال کالای خود با توجه به موقعیت مکانی خود می توانید به نزدیکترین آنها مراجعه نمایید . 

 

به طور مثال  در شهر تهران :  پایانه شرق ( تهرانپارس)  ، پایانه غرب ( آزادی ) ، پایانه جنوب ( خزانه بعثت ) اتوماسیون بیهقی ( آرژانتین )

 

 

 روش درب به درب :

چنانچه فرصت و شرایط حضور در محل انبارها جهت ارسال بار ندارید میتوانید به شرکتهای درب به درب کالا در شهرخود تماس حاصل نمایید . در خدمات این نوع شرکتها نیازی به حضورفیزیکی فرستنده و گیرنده کالا وجود ندارد ، بطوریکه نیرویی از طرف شرکت برای دریافت مرسوله شما به آدرس مبدا سفارش اعزام می شود و پس از دریافت و ارسال به شهر مقصد نیروهایی جهت توزیع کالای مربوطه به آدرس و محل تحویل گیرنده کالا اعزام می شوند و به دو روش هوایی و زمینی انجام می شود . 

 

هزینه این نوع خدمات با توجه به میزان خدمات بیشتر نسبت به روش حضوری ارسال و تحویل بار به تبع آن هزینه بیشتری هم در بر دارد .

 

 

ب ) بارهای سنگین :

 

کالاهایی که وزن آن بیشتر از 200 کیلو باشد با توجه به حجم و وزن و ابعاد آن توسط خودروهای حمب یار مانند وانت پیکان ، وانت نیسان ، کامیونت 3 تن ، کامیونت 8 تن ، کامیون 10 تن یا تک ، کامیون 10 چرخ یا جفت و در نهایت تریلی های کفی یا ترانزیت حمل می شود .

این نوع بارها توسط باربری ها در هر شهر انجام می شود .

 

وانت بارها با بارنامه خصوصی سفارش بار میگیرند و کامیونت ها و خودروهای حمل بار بزرگتر با توجه به نیاز کارت هوشمند راننده جهت بارگیری و صدور بارنامه ، زیر نظر وزارت راه بارنامه دولتی صادر می شود .

 

 

باربری ایرانکس از جمله باربری حمل بارهای سنگین است و باید توجه داشته باشید که این باربری با توجه به توضیحات فوق الذکر با باربریهای خرده بار تفاوت دارد و خدمات خرده بار انجام نمی دهد

 

 

مطالب مرتبط

باربری غرب تهران به شهرستان

نرخ اتحادیه باربری

نرخ کرایه باربری بین شهری

قیمت باربری اثاث منزل

حمل اثاثیه منزل به شهرستان

تعرفه حمل بار بین شهری و تعرفه حمل بار جاده ای

اتحادیه باربری بین شهری

باربری بین شهری شیراز

باربری بین شهری مشهد

باربری برون شهری مشهد

 

باربری برون شهری
5 (100%) 8 votes
Tags: , , , , , ,